ALFA ROMEO · tip kodu 217
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS kasko değeri
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS için kasko bedeli, güncel değer listesinin (Eylül 2026) model yılı sütunlarından okunur. Aşağıdaki tablo resmi satış fiyatı değil, kasko tavanıdır.
- Marka
- ALFA ROMEO
- Marka kodu
- 3
- Tip kodu
- 217
- Dolu yıl sayısı
- 4
En yeni dolu yıl: 2015 — 746.431 TL
Model yıllarına göre kasko bedeli
| Model yılı | Kasko bedeli |
|---|---|
| 2026 | Listede yok |
| 2025 | Listede yok |
| 2024 | Listede yok |
| 2023 | Listede yok |
| 2022 | Listede yok |
| 2021 | Listede yok |
| 2020 | Listede yok |
| 2019 | Listede yok |
| 2018 | Listede yok |
| 2017 | Listede yok |
| 2016 | Listede yok |
| 2015 | 746.431 TL |
| 2014 | 616.831 TL |
| 2013 | 593.467 TL |
| 2012 | 530.086 TL |
Doğru sütun ruhsattaki model yılıdır. Boş satır o yılda bu tipin cetvele girmediğini gösterir, “araç yok” anlamına gelmez. Ayrıntı: hangi yıl sütunu, piyasa fiyatı farkı, eksik sigorta.
ALFA ROMEO içinde benzer tipler
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS hakkında sorular
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS kasko değeri nedir?
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS için kasko bedeli, güncel listedeki (Eylül 2026) model yılı sütunundan okunur. Listenin en yeni dolu yılı 2015 ve bedel 746.431 TL. Piyasa ilan fiyatı değildir.
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS hangi markaya ait?
Liste bu tipi ALFA ROMEO (marka kodu 3, tip kodu 217) altında tutar.
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS hangi model yıllarında var?
Bu satırda 4 model yılında bedel yayımlanmış. Boş yıl, o model yılında bu tip için cetvelde tutar olmadığı anlamına gelir.
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS kasko bedeli satış fiyatı mıdır?
Değildir. Kasko bedeli poliçe tavanıdır. Kilometre, hasar ve pazarlık satış fiyatını değiştirir.
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS için hangi yıl sütununu seçmeliyim?
Ruhsattaki model yılını seçin, tescil yılını değil. Ayrıntı: /yil-sutunu-hangisi/
ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 TB 120 PROGRESSION PLUS hasarda bu kadar mı ödenir?
Hayır. Ödeme poliçe, muafiyet, ekspertiz ve pert kararına bağlıdır. Liste referanstır, ödeme garantisi değildir.
Marka sayfası: ALFA ROMEO kasko değerleri