Güncel liste · Eylül 2026 kaskodegeri.net

ZIRAI TRAKTOR · tip kodu 5282

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 kasko değeri

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 için kasko bedeli, güncel değer listesinin (Eylül 2026) model yılı sütunlarından okunur. Aşağıdaki tablo resmi satış fiyatı değil, kasko tavanıdır.

Marka
ZIRAI TRAKTOR
Marka kodu
400
Tip kodu
5282
Dolu yıl sayısı
11

En yeni dolu yıl: 2025128.501 TL

Model yıllarına göre kasko bedeli

Model yılıKasko bedeli
2026Listede yok
2025128.501 TL
2024127.323 TL
2023102.838 TL
202293.619 TL
202192.683 TL
202086.581 TL
201980.130 TL
201872.460 TL
201766.968 TL
201659.395 TL
201544.063 TL
2014Listede yok
2013Listede yok
2012Listede yok

Doğru sütun ruhsattaki model yılıdır. Boş satır o yılda bu tipin cetvele girmediğini gösterir, “araç yok” anlamına gelmez. Ayrıntı: hangi yıl sütunu, piyasa fiyatı farkı, eksik sigorta.

ZIRAI TRAKTOR içinde benzer tipler

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 hakkında sorular

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 kasko değeri nedir?

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 için kasko bedeli, güncel listedeki (Eylül 2026) model yılı sütunundan okunur. Listenin en yeni dolu yılı 2025 ve bedel 128.501 TL. Piyasa ilan fiyatı değildir.

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 hangi markaya ait?

Liste bu tipi ZIRAI TRAKTOR (marka kodu 400, tip kodu 5282) altında tutar.

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 hangi model yıllarında var?

Bu satırda 11 model yılında bedel yayımlanmış. Boş yıl, o model yılında bu tip için cetvelde tutar olmadığı anlamına gelir.

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 kasko bedeli satış fiyatı mıdır?

Değildir. Kasko bedeli poliçe tavanıdır. Kilometre, hasar ve pazarlık satış fiyatını değiştirir.

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 için hangi yıl sütununu seçmeliyim?

Ruhsattaki model yılını seçin, tescil yılını değil. Ayrıntı: /yil-sutunu-hangisi/

ZIRAI TRAKTOR KUBA LINHAI 200 T3 hasarda bu kadar mı ödenir?

Hayır. Ödeme poliçe, muafiyet, ekspertiz ve pert kararına bağlıdır. Liste referanstır, ödeme garantisi değildir.

Marka sayfası: ZIRAI TRAKTOR kasko değerleri