Güncel liste · Eylül 2026 kaskodegeri.net

VOLVO-TR · tip kodu 1249

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 kasko değeri

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 için kasko bedeli, güncel değer listesinin (Eylül 2026) model yılı sütunlarından okunur. Aşağıdaki tablo resmi satış fiyatı değil, kasko tavanıdır.

Marka
VOLVO-TR
Marka kodu
410
Tip kodu
1249
Dolu yıl sayısı
12

En yeni dolu yıl: 202610.117.500 TL

Model yıllarına göre kasko bedeli

Model yılıKasko bedeli
202610.117.500 TL
20257.440.556 TL
20245.949.921 TL
20235.354.929 TL
20224.819.436 TL
20214.578.464 TL
20204.120.617 TL
20193.708.555 TL
20183.523.127 TL
20173.170.815 TL
20162.853.734 TL
20152.568.360 TL
2014Listede yok
2013Listede yok
2012Listede yok

Doğru sütun ruhsattaki model yılıdır. Boş satır o yılda bu tipin cetvele girmediğini gösterir, “araç yok” anlamına gelmez. Ayrıntı: hangi yıl sütunu, piyasa fiyatı farkı, eksik sigorta.

VOLVO-TR içinde benzer tipler

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 hakkında sorular

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 kasko değeri nedir?

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 için kasko bedeli, güncel listedeki (Eylül 2026) model yılı sütunundan okunur. Listenin en yeni dolu yılı 2026 ve bedel 10.117.500 TL. Piyasa ilan fiyatı değildir.

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 hangi markaya ait?

Liste bu tipi VOLVO-TR (marka kodu 410, tip kodu 1249) altında tutar.

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 hangi model yıllarında var?

Bu satırda 12 model yılında bedel yayımlanmış. Boş yıl, o model yılında bu tip için cetvelde tutar olmadığı anlamına gelir.

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 kasko bedeli satış fiyatı mıdır?

Değildir. Kasko bedeli poliçe tavanıdır. Kilometre, hasar ve pazarlık satış fiyatını değiştirir.

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 için hangi yıl sütununu seçmeliyim?

Ruhsattaki model yılını seçin, tescil yılını değil. Ayrıntı: /yil-sutunu-hangisi/

VOLVO-TR CEKICI FH62PT 460 E6 hasarda bu kadar mı ödenir?

Hayır. Ödeme poliçe, muafiyet, ekspertiz ve pert kararına bağlıdır. Liste referanstır, ödeme garantisi değildir.

Marka sayfası: VOLVO-TR kasko değerleri